حرکت عجیب و جنجالی علیفر روی آنتن شبکه سه

به گزارش وبلاگ شکلاتی، در رقابت های یورو 2016 بود که اتفاق عجیبی در گزارش یکی از این ملاقاتها رخ داد. کاربری اهل خورموج استان بوشهر به نام امیر عنوان نموده بود با اطلاع از اینکه قرار است گزارش ملاقات تیم های ایرلند و لهستان را سرهنگ علیفر گزارش کند، میخواهد با او شوخی کند.

حرکت عجیب و جنجالی علیفر روی آنتن شبکه سه

از آنجایی که سرهنگ علیفر در گزارش بازی هایش از اطلاعات ویکی پدیایی استفاده می نماید، این کاربر به صفحه ویکی پدیای ورزشگاه نیس محل برگزاری ملاقات ایرلند و لهستان رفته و نام مهندس ناظر ورزشگاه را به امیر دولاب تغییر داده است و از قضا سرهنگ علیفر به مانند همواره اطلاعات ورزشگاه را از ویکی پدیا چک نموده و در دقیقه 76 بازی نام مهندس ناظر ورزشگاه را امیر دولاب معرفی می نماید!

این اتفاق با واکنش های بسیار زیادی در فضای مجازی همراه شد. رضا رشیدپور مجری با سابقه تلویزیون نیز در یکی از برنامه ها، با این اشتباه سرهنگ علیفر دست به شوخی زد که این اتفاق با واکنش بسیار شدید علیفر روبرو شد و او بیانیه ای نیز در این خصوص صادر کرد.

سرهنگ علیفر امروز مهمان برنامه عطسه بود. او در قسمتی از این مصاحبه و زمانیکه تصاویری از افراد مختلف بر روی صفحه نمایش درج شد، پس از دیدن عکس رضا رشیدپور واکنش جالبی داشت. او با اشاره به اتفاق پیش آمده درخصوص این اشتباه در حین گزارش بازی لهستان و ایرلند گفت: یک تبهکار اینترنتی اسم خودش را بر روی سازنده ورزشگاه گذاشته بود. او بعدها گفته بود که آرزو داشته ام اسمم در یک برنامه زنده شبکه سوم برده گردد.

اشتباه مال همه است

وی در ادامه گفت: یکی از همکاران به شدت من را آزرده کردند. ایشان آقای رشید پور بودند. علیفر در این لحظه خطاب به ترابیان مجری برنامه عطسه گفت: شما به عنوان مجری در برنامه تان یک اشتباهی مرتکب می شوید. در رسانه ها همه به شما حمله می نمایند. آن زمانی است که باید همکارانتان از شما حمایت نمایند. اشتباه مال همه است و آقای ترابیان نیز اشتباه نموده است و در برنامه زنده این مسائل طبیعی است.

علیفر گفت: من هر جایی عکس آقای رشیدپور را ببینم، رویم را بر می گردانم. متأسفم این را عرض بکنم. علیفر در این لحظه با قهقهه زدن و خندیدن در حالیکه ادای رشید پور را در می آورد صحبت هایش را اینگونه ادامه داد: ایشان در برنامه ای آغاز کردند به خندیدن و کلمه دروازه دولاب را بارها به کار بردند.

او سپس حرف هایش را اینگونه ادامه داد: من در رسانه ها بیانیه ای صادر و به شدت از کسانی که از همکار خود حمایت نمی نمایند اعلام انزجار کردم. بیانیه خیلی تند و تیزی منتشر کردم صرفا به خاطر کسانی که منتظر هستند از اتفاقات به سود خودشان استفاده نمایند.

سوال علیفر از رشیدپور: شما دنبال چه چیزی هستید؟!

علیفر در خاتمه خطاب به رضا رشیدپور گفت: ایشان دنبال چه چیزی است که به همکار خودش غش غش بخندد و کلمه دروازه دولاب را به کار ببرد. شما دنبال چه چیزی هستید؟ شما مجری که هستی، تهیه نماینده که هستی، پول خوب در تلویزیون در می آوری، دائم روی آنتن هم هستی. رفتار شما درباره شخصی مثل من با این کسوت، اعتبار و سن و سال درست است؟ این مسائل باعث می گردد انسان خودش را نشان دهد.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو

به "حرکت عجیب و جنجالی علیفر روی آنتن شبکه سه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرکت عجیب و جنجالی علیفر روی آنتن شبکه سه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید