شکایت رسمی باشگاه ذوب آهن از تیم داوری بازی این تیم برابر ماشین سازی

به گزارش وبلاگ شکلاتی، باشگاه ذوب آهن از شکایت این باشگاه از تیم داوری ملاقات سبزپوشان اصفهانی مقابل ماشین سازی تبریز اطلاع داد.

شکایت رسمی باشگاه ذوب آهن از تیم داوری بازی این تیم برابر ماشین سازی

به گزارش وبلاگ شکلاتی و به نقل از روابط عمومی باشگاه ذوب آهن اصفهان، تیم حقوقی باشگاه ذوب آهن با تهیه شکوائیه ای مستدل خطاب به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، خواهان رسیدگی به نقض فاحش و تأثیرگذار قوانین از جانب تیم داوری ملاقات ذوب آهن - ماشین سازی شد.

در بخشی از این شکوائیه ضمن بر شمردن تعدادی از آرای محاکم ملی و بین المللی درباره اشتباهات داوران در نقض آشکار قوانین توسط محاکم انضباطی، خواسته شده است تا اتفاقات بازی فوق مورد بازبینی دقیق قرار گرفته و روح قانون که به معنای واقعی کلمه در این بازی خدشه دار شده پیاده و اجرایی گردد. به علاوه از کمیته انضباطی خواسته شده است تا کارت قرمز اشتباه کاپیتان ذوب آهن نیز مورد بازبینی قرار گیرد.

به گزارش وبلاگ شکلاتی، محمدحسین ترابیان قضاوت ملاقات ذوب آهن - ماشین سازی را در هفته بیست و پنجم لیگ برتر بر عهده داشت که این بازی با نتیجه 2 بر یک به سود تیم تبریزی پایان یافت. تیم داوری این بازی، دو گل تیم ذوب آهن را در جریان مسابقه به اشتباه مردود بیان کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شکایت رسمی باشگاه ذوب آهن از تیم داوری بازی این تیم برابر ماشین سازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت رسمی باشگاه ذوب آهن از تیم داوری بازی این تیم برابر ماشین سازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید