واکنش دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر به خبر استفاده از رحم زنان برای جابجایی مواد مخدر

به گزارش وبلاگ شکلاتی، دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: همواره قاچاقچیان از خانم ها برای تجارتشان استفاده می کنند اما استفاده از خانم ها کم بوده و توصیه ما این است که فریب این قاچاقچیان را نخورند.

واکنش دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر به خبر استفاده از رحم زنان برای جابجایی مواد مخدر

به گزارش وبلاگ شکلاتی و به نقل از باشگاه وبلاگ شکلاتی؛ مدتی پیش در فضای مجازی تبلیغاتی درخصوص جذب خانم ها برای حمل موادمخدر و جاسازی مواد در رحم آنها منتشر شده بود.

اسکندر مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر دراین باره گفت: به دلیل اینکه تجارت غیرقانونی مواد مخدر یکی از تجارت پرسود دنیاست، قاچاقچیان بین المللی از هیچ شیوه و روشی فروگذاری نمی کنند و از همه ابزارها در این تجارت استفاده می کنند.

دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر اضافه کرد: همواره این قاچاقچیان از خانم ها برای تجارتشان استفاده می کنند اما استفاده از خانم ها کم بوده و توصیه ما این است که فریب این قاچاقچیان را نخورند.

مومنی در پاسخ به این سئوال مبنی بر اینکه تا به امروز باندی را دستگیر کردید که از رحم خانم ها برای ترانزیت موادمخدر استفاده کنند؟، گفت: از خانم ها در جابه جایی و حمل و نقل مواد مخدر همواره استفاده شده اما تا این لحظه باندی که در جابه جایی و ترازیت مواد مخدر از رحم خانم ها استفاده کنند، نداشتیم.

منبع: همشهری آنلاین

به "واکنش دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر به خبر استفاده از رحم زنان برای جابجایی مواد مخدر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر به خبر استفاده از رحم زنان برای جابجایی مواد مخدر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید